דנה פורר
רז וינר
איב איילין
 ליאור אבשלום
רותם כהן
תמרה קובלסקי
אולגה גורביץ‘
אביב איבגי
אלון פרץ
דני ברוסובני

דנה פורר

שחקנית ומנהלת הלהקה, בוגרת ביה״ס למשחק בית צבי: ״הגעתי לתיאטרון מסתורין מתיאטרון קלאסי. כבר בפרויקט הראשון התאהבתי בשפה החזותית והפיסית. התחושה היא של ליצור כל פעם מחדש עולם ומלואו״.

רז וינר

דרמטורגיה ופיתוח תוכן. שחקן, במאי וחוקר של מופע וחברה, לאחרונה השלים בהצטיינות לימודים לתואר שני בלימודי-מופע בגולדסמית' קולג' של אוניברסיטת לונדון ובימים אלה כותב את עבודת הדוקטורט שלו.

איב איילין

שחקן ומורה בכיר לפילאטיס, בוגר הסטודיו למשחק ניסן נתיב: "תנועה היא דרך הביטוי הכי בסיסית לרגשות, שהופכת את הסיפור לאותנטי ומופשט. אני אוהב לדבר דרך תנועה ולרקוד דרך מילים".

ליאור אבשלום

שחקן ומורה לתאטרון, בוגר הסטודיו למשחק ניסן נתיב: "אני מחפש את נקודות החיבור לקהל שלנו בכל מופע ומופע ועם כל סוג של קהל. מנחה אותי הרצון להעביר לקהל חוויה, תחושה, רגש ומחשבה".

רותם כהן

שחקן, זמר, מנחה ואוטודידקט: "זו משפחה לא שגרתית שגרה בקומה התחתונה ביותר בתחנה המרכזית. משם - מהבית - אנחנו יוצאים לחזרות ומופעים בשאר הקומות - בחללים המלאים ברעש ואדם ובחללים הריקים, המלאים בשקט ואבק".

תמרה קובלסקי

שחקנית, כוריאוגראפית וזמרת, בוגרת ביה״ס תאטרון הגוף ע״פ שיטת לקוק: "אני משתמשת בגוף שלי ככלי לביטוי במשחק ובתנועה. מיסתורין הוא מקום ליצירתיות, לביטוי עצמי ולחקירה עמוקה של הנושא שאותו אנחנו מעלים על הבמה".

דני ברוסובני

שחקן ואקרובט, בוגר הסטודיו למשחק ניסן נתיב: ״ההקשבה לשחקנים, החדשנות הבימתית והאנסמבל המחוייב כל כך הופכים כל מופע וחזרה לאירוע אמנותי. התאטרון הזה לא מפסיק להמציא את עצמו מחדש״.

אולגה גורביץ‘

מעצבת התלבושות המסיכות והבובות: "אני אוהבת תיאטרון לא שיגרתי, שונה מהתיאטרון הקלאסי שממנו באתי. בעבודה עם מסתורין האומנות תמיד במקום הראשון והחשיבה על כל הפרטים היא מאוד עמוקה. אני אוהבת בעיקר לעבוד עם קונסטרוקציות שאני בונה ועם בדים. ליצור משהו חדש שלא היה קיים לפני כן זה הדבר הכי מדהים בשבילי בעבודה.

אלון פרץ

מוסיקאי, מלחין ומנהל מוסיקלי: "בעבודה עם מסתורין אני מגלה שוב ושוב שלמוסיקה יש כוח קמאי שמצית רגשות ראשוניים מאיזה תת מודע קולקטיבי. בכל הפרוייקטים לחלל יש תפקיד קריטי, והמוסיקה צריכה להיות מרוכזת ואינטנסיבית כדי לגרום לחלל הנורמלי להמריא מעבר לעצמו. בשבילי זה אתגר מרתק בכל פעם מחדש."

אביב איבגי

אביב איבגי, רקדן, מורה לתנועה וכוריאוגרף: "השפה בה אני מדבר, משתמשת בגוף במרחב ככלי להבעה ולחיבור עם האחר. האתגר הגדול שלי הוא באופן מתמיד לזקק ולדייק את התנועה של השחקנים ולמצוא את המחוות והתנועות מהן ייברא העולם, שיימלא את החלל ויעטוף את קהל הצופים".