דנה פורר
רז וינר
איב איילין
 ליאור אבשלום
רותם כהן
אלון פרץ
דני ברוסובני

דנה פורר

שחקנית ומנהלת הלהקה, בוגרת ביה״ס למשחק בית צבי: ״הגעתי לתיאטרון מסתורין מתיאטרון קלאסי. כבר בפרויקט הראשון התאהבתי בשפה החזותית והפיסית. התחושה היא של ליצור כל פעם מחדש עולם ומלואו״.

רז וינר

דרמטורגיה ופיתוח תוכן. שחקן, במאי וחוקר של מופע וחברה, לאחרונה השלים בהצטיינות לימודים לתואר שני בלימודי-מופע בגולדסמית' קולג' של אוניברסיטת לונדון ובימים אלה כותב את עבודת הדוקטורט שלו.

איב איילין

שחקן ומורה בכיר לפילאטיס, בוגר הסטודיו למשחק ניסן נתיב: "תנועה היא דרך הביטוי הכי בסיסית לרגשות, שהופכת את הסיפור לאותנטי ומופשט. אני אוהב לדבר דרך תנועה ולרקוד דרך מילים".

ליאור אבשלום

שחקן ומורה לתאטרון, בוגר הסטודיו למשחק ניסן נתיב: "אני מחפש את נקודות החיבור לקהל שלנו בכל מופע ומופע ועם כל סוג של קהל. מנחה אותי הרצון להעביר לקהל חוויה, תחושה, רגש ומחשבה".

רותם כהן

שחקן, זמר, מנחה ואוטודידקט: "זו משפחה לא שגרתית שגרה בקומה התחתונה ביותר בתחנה המרכזית. משם - מהבית - אנחנו יוצאים לחזרות ומופעים בשאר הקומות - בחללים המלאים ברעש ואדם ובחללים הריקים, המלאים בשקט ואבק".

דני ברוסובני

שחקן ואקרובט, בוגר הסטודיו למשחק ניסן נתיב: ״ההקשבה לשחקנים, החדשנות הבימתית והאנסמבל המחוייב כל כך הופכים כל מופע וחזרה לאירוע אמנותי. התאטרון הזה לא מפסיק להמציא את עצמו מחדש״.

אלון פרץ

מוסיקאי, מלחין ומנהל מוסיקלי: "בעבודה עם מסתורין אני מגלה שוב ושוב שלמוסיקה יש כוח קמאי שמצית רגשות ראשוניים מאיזה תת מודע קולקטיבי. בכל הפרוייקטים לחלל יש תפקיד קריטי, והמוסיקה צריכה להיות מרוכזת ואינטנסיבית כדי לגרום לחלל הנורמלי להמריא מעבר לעצמו. בשבילי זה אתגר מרתק בכל פעם מחדש."